TV ShowBelgeseller

Hell’s Gates Van Diemen’s Land

Gönderen Sercan güdüz 3 Şubat 2010 Çarşamba


Hell’s Gates Van Diemen’s Land
Hell’s Gates Van Diemen’s Land
Yapım:2009, Avustralya
Tür:Gerilim
1822 yılında Macqurie limanı bölgesinde mahkumların toplama kamplarında mahkumların zorla çalıştırılmaktadır.. İngiliz imparatorluğundan getirilen bu köle mahkumların büyük kısmı aslında toplumu ve alt tabakasını oluşturan ve pek sevilmeyen azınlıklardı.. Bu mahkumlardan 7 si bu kamptan kaçarlar ve ıssız ormana doğru yol alırlar.. Ama bu ormanda ne bir yiyecek yetişmektedir, nede bir hayvan yaşamaktadır.. Açlıktan artık birbirlerini yemeye başlayan bu insanların vahşice ve trajedik öyküsü.. Gerçek hayattan uyarlanmış yamyamlık üzerine korkunç bir hikaye..
Filmde çok zorlu karlı kış, doğa ortamında aç, suzuz yaşam mucadelesini anlatıyor. Seyirciler be derimki yaşamak güzeldir. Açlık insana herşeyi yaprırır. Tıpkı filmdeki gibi kölelikten kaçıyor 7 arkadaş aradan günler geçiyor dağda ne yiyecek?? yiyecek bulamazlarsa? Birbirini yiyecekler tabikii we sırasıyla arkadaşlarından birini öldürüp yiyorlar. Ta ki 2 kişi kalana dek. Sonrasında ise… söylemiyeyim filmi izleyin.

0 Yorum

Yorum Gönder

firma ekle
    dizi izleYapım © 2009 www.izleseydin.com Tüm hakları saklıdır. İletişim & Reklam : Sexuality.killed@hotmail.com Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Sexuality.killed@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar google,yahoo,movshare ,video google vb video sitelerinde barındırılmaktadır...>