TV ShowBelgeseller

Aşk ve Ceza 05.Bölüm

Gönderen Sercan güdüz 27 Mart 2010 Cumartesi


Dizi Aşk ve Ceza 05.Bölüm izle (2 Şubat Salı)
Aşk ve Ceza 5. Bölüm – 2 Şubat Salı

Ajanstan ayrılıp Bodrum’a kaçan ve hamileliği ilerleyen Yasemin sıkıntılı günler geçirmektedir. Yasemin’in izini tekrar kaybeden Savaş yeni bir hayal kırıklığı yaşar. Artık bir torun sahibi olmak isteyen Şahnur, Savaş’a aşırı baskı yapar. Hizmetçi Suna’nın Çiçek’le ilgili yaptığı bir dedikodu Şahnur’u çılgına çevirir.

Önemli bir ajans müşterisinin Yasemin’le çalışmak konusundaki ısrarı Bora ve Sevgi’yi zor durumda bırakır. Ajans Yasemin’i ararken Yasemin doğum sancıları çekmektedir. Savaş’ın iki arkadaşı Cem ve Nadya’nın aşkları doludizgin ilerlemektedir. Yasemin hayatıyla ilgili ürkütücü bir karar alır… Yasemin’in hamileliği nasıl geçecek? Savaş Yasemin’i aramaktan vazgeçecek mi? Şahnur peşine adam taktığı Çiçek’in hangi açığını yakalayacak?
0 Yorum

Yorum Gönder

firma ekle
    dizi izleYapım © 2009 www.izleseydin.com Tüm hakları saklıdır. İletişim & Reklam : Sexuality.killed@hotmail.com Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Sexuality.killed@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar google,yahoo,movshare ,video google vb video sitelerinde barındırılmaktadır...>