TV ShowBelgeseller

Türk Malı 1.Bölüm 15.03.2010 - Online Dizi - Şafak Sezer izle

Gönderen Sercan güdüz 20 Mart 2010 Cumartesi


Türk Malı 1.Bölüm 15.03.2010 - Online Dizi - Şafak Sezer izle


Türk Malı 1.Bölüm 15.03.2010 - Online Dizi - Şafak Sezer izle

Dizi Afişi

Dizi Görüntüleri

Click this bar to view the full image.


Dizi Bilgileri

Yapım:2009 ~ Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Tayfun Güneyer
Senaryo:Tayfun Güneyer
Yapımcı:Mehmet Yiğitalp, Ali Gündoğdu


Dizi Özeti

Karşınızda ekranların en ortadirek ailesi: 'KUZU'lar.

Erman ile Abiye, yirmi yıllık evli bir çift. Ve doğal olarak artık çok sıkılmışlar birbirlerinden, ama müebbet hapis misali, birbirlerine tahammül etmek zorundalar. Ayrı yumurta ikizi iki sorunlu çocuk ve hepsinden daha sorunlu bir kayınbirader de, ekstra eziyet olsun diye verilmiş Erman ile Abiye'ye.

Kuzu Ailesi'nin oturdukları, Abiye'nin babasından kalma, üç katlı, eski ve küçük evin bitişiğindeki eve, sadece yirmi günlük evli ve evliliğe inançları henüz çok taze olan genç bir çift taşınınca; Kuzu Ailesi'nin de tüm hayatı değişiyor. Çünkü, artık ellerinde kendi hayatlarını karşılaştırabilecekleri bir 'denek gurubu' var. Her macerada, ilk başta, komşu çiftin sevgi ve saygı ve modernlik dolu hayatlarına özenselerde, sonunda yine de kendi hayat tarzlarını en doğrusu olduğunu görüp, hallerine şükrediyorlar.


Dizi Online Linkleri


1

2

3

4

5

6

7

8

Dizi Download Linkleri0 Yorum

Yorum Gönder

firma ekle
    dizi izleYapım © 2009 www.izleseydin.com Tüm hakları saklıdır. İletişim & Reklam : Sexuality.killed@hotmail.com Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Sexuality.killed@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar google,yahoo,movshare ,video google vb video sitelerinde barındırılmaktadır...>