TV ShowBelgeseller

Arka Sıradakiler 93. Bölüm izle 06.12.2009

Gönderen Erselm 6 Aralık 2009 Pazar


arka sıradakiler 06.12.09, arka sıradakiler izle, arka sıradakiler 93. bölüm izle, arka sıradakiler dizisi yeni bölüm seyret, arka sıradakiler 06 aralık , arka sıradakiler 05.12.2009 full canlı seyret, arka sıradakiler bölüm 93, arka sıradakiler 93.bölüm izle, arka sıradakiler 06 aralık

fox canlı izle, arka sıradakiler son bölüm canlı online izle, indirmeden seyret, arka sıradakiler 93. bölüm
14 Kasım Cumartesi

Deniz tuzağa düşüyor.

Deniz, Nazif’in kendisine hazırladığı tuzaktan habersiz, ondan aldıkları parayla Seyfi’ye borcunu ödemeye gidiyor. Ama bu tuzak, Deniz’in daha da dibe batmasına sebep oluyor.

Güven neden sakat numarası yaptığını anlatmaya koyulur. Aslı ve arkadaşlarının onu affetmesi için Güven’in bir fedakârlık yapması gerekir. Aslı’nın aklına gelen bir fikir, Güven’i oldukça zorlar.

Deniz, Nazif’ten aldıkları parayla Seyfi’ye borcunu ödemeye gider. Ama Nazif’in kendisine hazırladığı tuzaktan habersizdir. Bu tuzak Deniz’in daha da fena dibe batmasına sebep olur. Bunun üzerine Aslı, Deniz’e annesiyle konuşmasını öğütler. Deniz bu öneriyi kabul etmez. Bunun üstüne Aslı gidip Leman’la konuşur. Bu konuşma anne oğulun arasının açılmasına sebep olur. Deniz’le birlikte İstanbul’a dönmek isteyen Mine, hayal kırıklığına uğrar. Bunun üzerine Mine tek başına İstanbul’a gitmeye kalkar. Fakat davetsiz bir misafir onu yolundan alıkoyar.

Bir türlü Metin’e ulaşamayan Aslı en sonunda yanına Güven’i de alıp Metin’in evine gider ve Metin’i darmadağın bir halde bulurlar. Deniz yaptığı her hatayı daha da büyük bir hatayla kapatmaya kalkar. Ama bu sefer sağlam bir kayaya çarpar. Acaba bu çarpışma Deniz’i kendine mi getirecek, yoksa daha da kötü çözülmesine mi sebep olacaktır?

0 Yorum

Yorum Gönder

firma ekle
    dizi izleYapım © 2009 www.izleseydin.com Tüm hakları saklıdır. İletişim & Reklam : Sexuality.killed@hotmail.com Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, Sexuality.killed@hotmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar google,yahoo,movshare ,video google vb video sitelerinde barındırılmaktadır...>